LG Watch Urbane ve Watch Urbane LTE tanıtıldı

  • lg watch urbane 1
  • lg watch urbane 3
  • lg watch urbane 4
  • lg watch urbane 5
  • lg watch urbane 2

LG Watch Urbane
LG Watch Urbane ismini verdiği yeni saatini Mobile World Congress’te tanıttı. Geçen yıl tanıttığı LG G Watch ile özellikleri çok benzeyen LG Watch Urbane yuvarlak formda ve 1.3″ 320×320 245 ppi çözünürlüğe sahip bir OLED ekrana sahip.

Saat 1.2 GHz Snapdragon 400 işlemci kullanıyor ve 512 MB ram ile 4 GB dahili hafıza sunuyor. Ayrıca saatte spor aktiviteleri için Kalp Ritmi sensörü ve yükseklik için barometre sensörü var.
Android işletim sistemine sahip LG Watch Urbane 410 mAh pil ile çalışıyor. Saat IP67 toz ve su geçirmezlik sertifikasına sahip fakat bu saatle yüzebileceğiniz anlamına gelmiyor.

LG Watch Urbane LTE
LG’nin Mobile World Congress’te tanıttığı diğer saat ise LG Watch Urbane LTE. Tahmin edebileceğiniz üzere saatte 4G bağlantı özelliği mevcut. LG Watch Urbane ile oldukça benzer olamsına rağmen temel ve öncemli bir kaç farkı var. Saat webOS işletim sistemi ile çalışıyor ve 1 GB rame sahip. Pil kapasitesi de diğer modele göre oldukça arttırılmış ve 710 mAh olmuş. Bu saat ile konuşma yapmanız da mümkün olacağından telefon konuşmalarını rahat bir şekilde gerçekleştirebilmek için bir bluetooth kulaklık oldukça faydalı olacaktır.

Her iki saatinde fiyat etiketi ve piayasaya çıkış tarihi henüz belli değil.

Fotoğraflar

Bir Cevap Yazın